Dorota Angowska-Brennan

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Toruń
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczoną lektorką języka angielskiego z kwalifikacjami nauczycielskimi CELTA (Cambridge Assessment in English Language Teaching to Adults), tłumaczką i proofreaderem.
Prowadzę zajęcia indywidualne, w parach oraz w małych grupach.
W zakresie tłumaczeń i proofreadingu współpracuję regularnie z pracownikami akademickimi UMK i Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie.
O MNIE : Nieprzerwany, aktywny kontakt z językiem angielskim mam od ponad 25 lat. Podczas 2 letniego pobytu w Londynie nabywałam biegłości w tym języku. Następnie moje doświadczenie językowe wykorzystywałam w Polsce przez ok 7 lat, pracując w polskich i międzynarodowych firmach na stanowiskach wymagających biegłości językowej w angielskim biznesowym, jak również technicznym. W latach 2002 - 2015 mieszkałam w Irlandii, studiowałam na University College Cork i pracowałam w środowiskach wyłącznie anglojęzycznych (również jako tłumacz konsekutywny).
Posiadam certyfikaty Cambridge University - CAE, CPE oraz tzw. ‘podejście’ do ucznia :)
Moje umiejętności posługiwania się językiem angielskim są bliskie poziomowi native speakera.
Jestem również certyfikowanym coachem i korzystam z elementów coachingu w pracy m.in przy ustalaniu celów i planowania nauki w czasie.

Oferuję rzetelne przygotowanie kursantów do:

  • matura
  • egzaminy TOEFL, IELTS, egzaminy Cambridge FCE, CAE, CPE
  • egzaminy (lektoraty)
  • egzaminy doktoranckie

Oferuję pomoc w pracy z angielskim technicznym, biznesowym, ekonomicznym, medycznym itp. oraz przy publikacjach naukowych. Prowadzę również konwersacje we wszystkich zakresach tematycznych.

Mój cel w pracy ze studentem to przełamanie bariery w mówieniu i budowanie pewności siebie w używaniu języka angielskiego, oraz ukierunkowanie na biegłość. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie elementy składowe języka angielskiego - listening, speaking, reading, writing.
Pracuję głównie na materiałach autentycznych. W zależności od potrzeb ucznia dopasowuję program i formułę zajęć indywidualnie.

Dodatkowym atutem dla osób z którymi pracuję jest możliwość korzystania z mojej biblioteczki anglojęzycznej:)

Zapraszam do współpracy :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Dorota Angowska-Brennan
Szosa Chełmińska 128B/19
87-100 Toruń
NIP: 9561639425

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 07.2001
UMK Torun
Socjologia
10.2005 - 08.2007
University College Cork, Irlandia
Youth and Community Work
Kursy i szkolenia
06.1994
Certificate in Advanced English CAE C1 level
06.1997
Certificate of Proficiency in English CPE C2 level
12.2013
Train the Trainer Fetac level 6
12.2014
Professional Coaching Practice and Ethics Fetac level 6
08.2015
Supervisory Management Fetac level 6
05.2016
CORU Regulation of Health and Social Care Professionals
06.2019
CELTA (Cambridge Assessment English - Teaching English to Speakers of Other Languages)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Dzięki zajęciom z Panią Dorotą byłam świetnie przygotowana do egzaminu TOEFL i zdałam go z satysfakcjonującym wynikiem. Każda z lekcji (również tych online) była prowadzona z zaangażowaniem i w atmosferze sprzyjającej nauce. Pani Dorota zawsze była przygotowana i zapewniała wiele pomocy naukowych, które z pewnością ułatwiły przygotowania. Czuję, że mój poziom jezykowy znacznie się poprawił, szczególnie jeśli chodzi o pisanie, z którym początkowo miałam problemy. Bardzo polecam!

Dorota Angowska-Brennan

Ola, dziękuję za miłe słowa, dawno nie miałam tak zmotywowanej uczennicy :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Bardzo gorąco polecam lekcje u Pani Doroty. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze i pomagają rozwijać zdolności językowe ucznia. Pani Dorota dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb uczestnika i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Bardzo, bardzo polecam lekcje u Doroty. Myślę, że śmiało można nazwać Dorotę native speakerem. W kilka miesięcy dzięki zaledwie jednej lekcji tygodniowo udało mi się znacznie podnieść swój poziom angielskiego. Rzetelność i kompetencja!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Pani Dorota przygotowywała mnie do ważnego dla mnie egzaminu. Co więcej, był to egzamin wymagający znajomości języka technicznego. Dzięki doświadczeniu i podejściu Pani Doroty, uzyskałam najlepszy z możliwych wynik. Pani Dorota jest rzetelną, kompetentną i bardzo sympatyczną nauczycielką. Polecam każdemu, kto chciałby podszkolić swoje umiejętności językowe :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Bardzo polecam Panią Dorotę. Jest znakomita nauczycielką. Przygotowała mnie do egzaminu TOEFL, z którego otrzymałam wysoki wynik. Pani Dorota bardzo sympatyczną i miła osobą, ale jednocześnie wymagająca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.